GOAL


کلینیک سانی با مجهزترین و بروزترین دستگاه ها شروع به فعالیت کرده است. از جمله خدمات تخصصی کلنیک سانی عبارتند از:
لیزر موهای زائد با جدیدترین دستگاه آمریکایی سایناشور
لاغری موضعی با دستگاه ایتالیایی اگزیمیا
جوانسازی کی سی انگلستان
ماساژ درمانی و ترکیبی
علاوه بر خدمات درمانی فوق شما می توانید زیبایی و جوانی خود را ماندگار کنید. کادر پزشکی کلینیک سانی در کنار شما می باشد. خدماتی که توسط پزشک ارائه می شود به شرح زیر است:
هیرفیلر، مزوتراپی مو و صورت، تزریق فیلر و بوتاکس

دستگاه های تخصصی کلینیک سانی 

درباره ما

درباره ما

درباره ما

درمالوکس

 
فضای دلنشین و جذاب سانی

برای این که در خدمات پوست و مو زیبایی و لاغری و لیزر در ایران  اول باشیم همیشه سعی خواهیم کرد که بهترین خدمات را به زیبا جویان عزیز در محیط دلنشین  ارائه کنیم. ما همیشه بروز نگه داشتن سطح علمی کارمندان و پزشکان مجموعه را سر لوحه کار خود قرار داده ایم تا خدمات بی نظیری به زیبا جویان عزیز ارائه کنیم. در نهایت سعی مان بر آن است که بتوانیم همیشه رضایت شما عزیران را جلب کنیم.

 
 


مشاوره رایگان سانی


قبل از شروع هر کاری داشتن اطلاعات کافی بسیار مهم محسوب می شود. در این راستا نیاز است که با فردی ارتباط برقرار کنید که تخصص بالایی داشته باشد به همین جهت توصیه می‌کنیم مشاوره پوست و مو را فقط از مراکز معتبر و با تجربه مانند سانی دریافت کنید به این صورت که می توانید به راحتی سوال خود و یا موردی که برای شما به عنوان معضل ترس و یا اضطراب در زمینه گرفتن خدمات زیبایی وجود دارد را با ما در میان بگذارید. در تیم سانی همکاران ما تمام سوالات شما را پاسخ می دهند. تا با خیالی راحت از خدمات ما استفاده کنید.


رزرو تایم


با رزرو وقت از تیم سانی از خدمات به موقع بهرمند شوید. لطفا قبل از مراجعه زمان حضور خود را با تیم سانی تنظیم کنید.


خدمات پزشکی


تمامی خدمات تخصصی پزشکی توسط پزشک مجموعه انجام می شود.